درباره شرکت پایدار صنعت گستر سپند

شرکت مهندسی و ساخت پایدار صنعت گستر سپند در راستای ارتقای سطح رضایتمندی کارفرمایان و دستیابی به چشم انداز شرکت با رویکرد توسعه پایدار و دانش محور و با به کارگیری دانش تخصصی ،نیروی انسانی مجرب و متخصص همگام با تکنولوژی و دانش روز در قالب یک شرکت مهندسی و ساخت به منظور مدیریت ، طراحی ، مهندسی ،تامین تجهیزات ، اجرا ، نصب و راه اندازی پروژه های نفت ، گاز ، پتروشیمی و نیروگاهی با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 , 2015 و سیستم مدیریت بهداشت ، ایمنی و محیط زیست HSE _ MS پا به عرصه فعالیت گذاشته است .
این شرکت خود را موظف می داند تمامی همت خویش را به کار بندد تا با به کارگیری بهینه کلیه منابع در دسترس ، تقویت کار گروهی ،ترویج فرهنگ پیشگیری واستفاده از فرصت های بهبود جهت پویا نگه داشتن سیستم مدیریت کیفیت استقرار یافته به اهداف زیر نائل گردد.
- تلاش مستمر در جهت افزایش رضایتمندی مشتری و ارتقا کیفیت و بهبود مستمر سیستم مدیریت یکپارچه از طریق شناسایی، برنامه ریزی ، اجرا ، پایش، اندازه گیری ،بهبود فرایندها و تعیین اهداف سازمانی مناسب .
- افزایش اثر بخشی و کارایی فعالیت ها و استفاده بهینه از منابع و بهبود مستمر سطح عملکرد و بهره وری سازمانی .
- ارتقا توان فنی ،مهارت و دنش کارکنان شرکت با فراهم نمودن آموزش عملی لازم به منظور دستیابی به کیفیت مطلوب در اجرا پروژه .

*بکار گیری نیروی انسانی متخصص ، شایسته ، توانمند ، خلاق محور و نوآور ، پاسخگو و وفادار به آرمان ها ، اهداف و ارزش های شرکت
*التزام به رعایت استاندارهای فنی و مهندسی مطابق با سطح کیفیت مورد نیاز کارفرمایان پروژه ها .
*بهبود فرآیندها سیستم ها از طریق استفاده از راهکارهای جدید و به کارگیری دانش نوین و استفاده از استاندارهای لازم در جهت بهبود مدیریت کیفیت خدمات شرکت
*ارتقا استاندارهای ایمنی بهداشت و زیست محیطی ایجاد فضای ارتباطی آزاد و تعامل سازنده فی مابین مدیریت و پرسنل شرکت
*بهینه سازی مصرف منابع و انرژی
این محور همواره مورد بازنگری قرار خواهد گرفت و مدیریت و پرسنل شرکت خود را متعهد به دستیابی اهداف فوق در راستای برآورده نمودن الزامات قانونی و نیازمندیهای مشتریان می داند .
تحقق اصول مذکور تنها در راستای مشارکت همه کارکنان این شرکت امکان پذیر بوده و ضروریست ایشان با درک اهمیت آن تمام تلاش خود را برای تحقق آن به کار گیرند .

مدیر عامل
حامد حیدریان

راه های ارتباط با ما

 تهران - فلکه دوم صادقیه - بلوار فردوس شرقی - خیابان رامین جنوبی - پلاک21 - واحد6
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  021-44023178
  021-44023187